MAPLAD36KP100A
Przegląd produktów
Part Number: MAPLAD36KP100A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 100V 162V PLAD
Arkusze danych: MAPLAD36KP100A.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MAPLAD36KP100A
Part Number MAPLAD36KP100A Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 100V 162V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1949 pcs Arkusz danych MAPLAD36KP100A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 100V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 162V
Napięcie - podziały (min) 111V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 36000W (36kW) Opakowania Bulk
Package / Case Nonstandard SMD temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 223A Pojemność @ Częstotliwość -
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MAPLAD30KP85CA
MAPLAD30KP85CA
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 85V 137V PLAD
Na stanie: 1473 pcs
Pobieranie: MAPLAD30KP85CA.pdf
RFQ
MAPLAD30KP90CAE3
MAPLAD30KP90CAE3
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 90V 146V PLAD
Na stanie: 1519 pcs
Pobieranie: MAPLAD30KP90CAE3.pdf
RFQ
MAPLAD36KP100AE3
MAPLAD36KP100AE3
Opis: TVS DIODE 100V 162V PLAD