MAPLAD30KP85AE3
Przegląd produktów
Part Number: MAPLAD30KP85AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 85V 137V PLAD
Arkusze danych: MAPLAD30KP85AE3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MAPLAD30KP85AE3
Part Number MAPLAD30KP85AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 85V 137V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1815 pcs Arkusz danych MAPLAD30KP85AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 85V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 137V
Napięcie - podziały (min) 94.4V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 30000W (30kW) Opakowania Bulk
Package / Case Nonstandard SMD Inne nazwy 1086-4965
1086-4965-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 216A Pojemność @ Częstotliwość -
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MAPLAD30KP78A
MAPLAD30KP78A
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 78V 126V PLAD
Na stanie: 2082 pcs
Pobieranie: MAPLAD30KP78A.pdf
RFQ
MAPLAD30KP85A
MAPLAD30KP85A
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 85V 137V PLAD