MAPLAD30KP54A
Przegląd produktów
Part Number: MAPLAD30KP54A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 54V 87.1V PLAD
Arkusze danych: MAPLAD30KP54A.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MAPLAD30KP54A
Part Number MAPLAD30KP54A Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 54V 87.1V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2125 pcs Arkusz danych MAPLAD30KP54A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 54V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 87.1V
Napięcie - podziały (min) 60V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 30000W (30kW) Opakowania Bulk
Package / Case Nonstandard SMD Inne nazwy 1086-4936
1086-4936-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 342A Pojemność @ Częstotliwość -