MAPLAD30KP30AE3
Przegląd produktów
Part Number: MAPLAD30KP30AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 30V 48.8V PLAD
Arkusze danych: MAPLAD30KP30AE3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MAPLAD30KP30AE3
Part Number MAPLAD30KP30AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 30V 48.8V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1750 pcs Arkusz danych MAPLAD30KP30AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 30V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 48.8V
Napięcie - podziały (min) 33.3V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 30000W (30kW) Opakowania Bulk
Package / Case Nonstandard SMD Inne nazwy 1086-4897
1086-4897-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 618A Pojemność @ Częstotliwość -
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MAPLAD30KP30A
MAPLAD30KP30A
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 30V 48.8V PLAD