MAPLAD30KP20A
Przegląd produktów
Part Number: MAPLAD30KP20A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 20V 34V PLAD
Arkusze danych: MAPLAD30KP20A.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MAPLAD30KP20A
Part Number MAPLAD30KP20A Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 20V 34V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1934 pcs Arkusz danych MAPLAD30KP20A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 20V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 34V
Napięcie - podziały (min) 22.2V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 30000W (30kW) Opakowania Bulk
Package / Case Nonstandard SMD Inne nazwy 1086-4860
1086-4860-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 882A Pojemność @ Częstotliwość -