MAPLAD30KP100A
Przegląd produktów
Part Number: MAPLAD30KP100A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 100V 162V PLAD
Arkusze danych: MAPLAD30KP100A.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MAPLAD30KP100A
Part Number MAPLAD30KP100A Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 100V 162V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1777 pcs Arkusz danych MAPLAD30KP100A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 100V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 162V
Napięcie - podziały (min) 111V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 30000W (30kW) Opakowania Bulk
Package / Case Nonstandard SMD Inne nazwy 1086-4804
1086-4804-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 186A Pojemność @ Częstotliwość -