MAPLAD18KP58CA
Przegląd produktów
Part Number: MAPLAD18KP58CA
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 58V 93.6V PLAD
Arkusze danych: MAPLAD18KP58CA.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MAPLAD18KP58CA
Part Number MAPLAD18KP58CA Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 58V 93.6V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2292 pcs Arkusz danych MAPLAD18KP58CA.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 58V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 93.6V
Napięcie - podziały (min) 64.4V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet PLAD Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 18000W (18kW)
Opakowania Bulk Package / Case Nonstandard SMD
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 193A
Pojemność @ Częstotliwość - Kanały dwukierunkowe 1
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MAPLAD18KP60A
MAPLAD18KP60A
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 60V 96.8V PLAD
Na stanie: 2178 pcs
Pobieranie: MAPLAD18KP60A.pdf
RFQ
MAPLAD18KP64A
MAPLAD18KP64A
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 64V 103V PLAD
Na stanie: 2663 pcs
Pobieranie: MAPLAD18KP64A.pdf
RFQ
MAPLAD18KP58CAE3
MAPLAD18KP58CAE3
Opis: TVS DIODE 58V 93.6V PLAD