MAPLAD18KP51AE3
Przegląd produktów
Part Number: MAPLAD18KP51AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 51V 82.4V PLAD
Arkusze danych: MAPLAD18KP51AE3.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MAPLAD18KP51AE3
Part Number MAPLAD18KP51AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 51V 82.4V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2277 pcs Arkusz danych MAPLAD18KP51AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 51V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 82.4V
Napięcie - podziały (min) 56.7V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 18000W (18kW) Opakowania Bulk
Package / Case Nonstandard SMD temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 219A Pojemność @ Częstotliwość -
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MAPLAD18KP48AE3
MAPLAD18KP48AE3
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 48V 77.4V PLAD
Na stanie: 2657 pcs
Pobieranie: MAPLAD18KP48AE3.pdf
RFQ
MAPLAD18KP51A
MAPLAD18KP51A
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 51V 82.4V PLAD