MAPLAD18KP160AE3
Przegląd produktów
Part Number: MAPLAD18KP160AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 160V 259V PLAD
Arkusze danych: MAPLAD18KP160AE3.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MAPLAD18KP160AE3
Part Number MAPLAD18KP160AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 160V 259V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2211 pcs Arkusz danych MAPLAD18KP160AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 160V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 259V
Napięcie - podziały (min) 178V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 18000W (18kW) Opakowania Bulk
Package / Case Nonstandard SMD temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 70A Pojemność @ Częstotliwość -