MAPLAD15KP36A
Przegląd produktów
Part Number: MAPLAD15KP36A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 36V 58.1V PLAD
Arkusze danych: MAPLAD15KP36A.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MAPLAD15KP36A
Part Number MAPLAD15KP36A Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 36V 58.1V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2528 pcs Arkusz danych MAPLAD15KP36A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 36V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 58.1V
Napięcie - podziały (min) 40V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 15000W (15kW) Opakowania Bulk
Package / Case Nonstandard SMD Inne nazwy 1086-4724
1086-4724-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 258A Pojemność @ Częstotliwość -