MAPLAD130KP275CVE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MAPLAD130KP275CVE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 275V 400V PLAD
Arkusze danych: MAPLAD130KP275CVE3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MAPLAD130KP275CVE3
Part Number MAPLAD130KP275CVE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 275V 400V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1307 pcs Arkusz danych MAPLAD130KP275CVE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 275V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 400V
Napięcie - podziały (min) 300V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet PLAD Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 40000W (40kW)
Opakowania Bulk Package / Case Nonstandard SMD
Inne nazwy 1086-4623
1086-4623-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 90A (8/20µs)