MAP5KE70AE3
MicrosemiMicrosemi
MAP5KE70AE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MAP5KE70AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 70V 113V DO204AL
Arkusze danych: MAP5KE70AE3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje MAP5KE70AE3
Part Number MAP5KE70AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 70V 113V DO204AL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5081 pcs Arkusz danych MAP5KE70AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 70V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 113V
Napięcie - podziały (min) 77.8V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet DO-204AL (DO-41)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 500W Opakowania Bulk
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial Inne nazwy 1086-4442
1086-4442-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 4.4A Pojemność @ Częstotliwość -
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MAP5KE75A
MAP5KE75A
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 75V 121V DO204AL
Na stanie: 5066 pcs
Pobieranie: MAP5KE75A.pdf
RFQ
MAP5KE7.5CA
MAP5KE7.5CA
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 7.5V 12.9V DO204AL
Na stanie: 5113 pcs
Pobieranie: MAP5KE7.5CA.pdf
RFQ
MAP5KE70A
MAP5KE70A
Opis: TVS DIODE 70V 113V DO204AL