MAP5KE54A
MicrosemiMicrosemi
MAP5KE54A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MAP5KE54A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 54V 87.1V DO204AL
Arkusze danych: MAP5KE54A.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje MAP5KE54A
Part Number MAP5KE54A Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 54V 87.1V DO204AL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4824 pcs Arkusz danych MAP5KE54A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 54V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 87.1V
Napięcie - podziały (min) 60V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet DO-204AL (DO-41)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 500W Opakowania Bulk
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial Inne nazwy 1086-4409
1086-4409-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 5.7A Pojemność @ Częstotliwość -