MAP5KE12CA
MicrosemiMicrosemi
MAP5KE12CA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MAP5KE12CA
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 12V 19.9V DO204AL
Arkusze danych: MAP5KE12CA.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje MAP5KE12CA
Part Number MAP5KE12CA Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 12V 19.9V DO204AL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 3977 pcs Arkusz danych MAP5KE12CA.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 12V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 19.9V
Napięcie - podziały (min) 13.3V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet DO-204AL (DO-41) Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 500W
Opakowania Bulk Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Inne nazwy 1086-4311
1086-4311-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 25.1A