MAP5KE10AE3
MicrosemiMicrosemi
MAP5KE10AE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MAP5KE10AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 10V 17V DO204AL
Arkusze danych: MAP5KE10AE3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje MAP5KE10AE3
Part Number MAP5KE10AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 10V 17V DO204AL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5489 pcs Arkusz danych MAP5KE10AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 10V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 17V
Napięcie - podziały (min) 11.1V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet DO-204AL (DO-41)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 500W Opakowania Bulk
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial Inne nazwy 1086-4294
1086-4294-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 29.4A Pojemność @ Częstotliwość -