MA5KP90CAE3
MicrosemiMicrosemi
MA5KP90CAE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MA5KP90CAE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 90V 146V DO204AR
Arkusze danych: MA5KP90CAE3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje MA5KP90CAE3
Part Number MA5KP90CAE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 90V 146V DO204AR Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5887 pcs Arkusz danych MA5KP90CAE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 90V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 146V
Napięcie - podziały (min) 100V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet DO-204AR Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 5000W (5kW)
Opakowania Bulk Package / Case DO-204AR, Axial
Inne nazwy 1086-4034
1086-4034-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 34A
Pojemność @ Częstotliwość - Kanały dwukierunkowe 1
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MA5RAE1201S-KIT
MA5RAE1201S-KIT
Producenci: Amphenol Tuchel Electronics
Opis: CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP
Na stanie: 4724 pcs
Pobieranie: MA5RAE1201S-KIT.pdf
RFQ
MA5KP90CA
MA5KP90CA
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 90V 146V DO204AR
Na stanie: 4615 pcs
Pobieranie: MA5KP90CA.pdf
RFQ
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 9V 15.4V DO204AR
Pobieranie: MA5KP9.0CA.pdf
MA5KP90A
MA5KP90A
Pobieranie: MA5KP90A.pdf
MA5KP9.0CAE3
MA5KP9.0CAE3