MA5KP6.5CA
MicrosemiMicrosemi
MA5KP6.5CA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MA5KP6.5CA
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 6.5V 11.2V DO204AR
Arkusze danych: MA5KP6.5CA.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje MA5KP6.5CA
Part Number MA5KP6.5CA Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 6.5V 11.2V DO204AR Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4100 pcs Arkusz danych MA5KP6.5CA.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 6.5V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 11.2V
Napięcie - podziały (min) 7.22V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet DO-204AR Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 5000W (5kW)
Opakowania Bulk Package / Case DO-204AR, Axial
Inne nazwy 1086-3985
1086-3985-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 447A