MA5KP13AE3
MicrosemiMicrosemi
MA5KP13AE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MA5KP13AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 13V 21.5V DO204AR
Arkusze danych: MA5KP13AE3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje MA5KP13AE3
Part Number MA5KP13AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 13V 21.5V DO204AR Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4570 pcs Arkusz danych MA5KP13AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 13V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 21.5V
Napięcie - podziały (min) 14.4V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet DO-204AR
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 5000W (5kW) Opakowania Bulk
Package / Case DO-204AR, Axial Inne nazwy 1086-3892
1086-3892-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 233A Pojemność @ Częstotliwość -
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MA5KP12AE3
MA5KP12AE3
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 12V 19.9V DO204AR
Na stanie: 4581 pcs
Pobieranie: MA5KP12AE3.pdf
RFQ
MA5KP13A
MA5KP13A
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 13V 21.5V DO204AR