MA15KP75CAE3
MicrosemiMicrosemi
MA15KP75CAE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MA15KP75CAE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 75V 122V DO204AR
Arkusze danych: MA15KP75CAE3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje MA15KP75CAE3
Part Number MA15KP75CAE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 75V 122V DO204AR Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 6043 pcs Arkusz danych MA15KP75CAE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 75V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 122V
Napięcie - podziały (min) 83.3V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet DO-204AR Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 15000W (15kW)
Opakowania Bulk Package / Case DO-204AR, Axial
Inne nazwy 1086-3858
1086-3858-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 123A