MA15KP45AE3
MicrosemiMicrosemi
MA15KP45AE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MA15KP45AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 45V 73V DO204AR
Arkusze danych: MA15KP45AE3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje MA15KP45AE3
Part Number MA15KP45AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 45V 73V DO204AR Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5995 pcs Arkusz danych MA15KP45AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 45V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 73V
Napięcie - podziały (min) 50V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet DO-204AR
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 15000W (15kW) Opakowania Bulk
Package / Case DO-204AR, Axial Inne nazwy 1086-3824
1086-3824-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 205A Pojemność @ Częstotliwość -
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MA15KP45A
MA15KP45A
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 45V 73V DO204AR