MA1.5KE24AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MA1.5KE24AE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MA1.5KE24AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 20.5VWM DO204AR
Arkusze danych: MA1.5KE24AE3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje MA1.5KE24AE3
Part Number MA1.5KE24AE3 Producent Microsemi Corporation
Opis TVS DIODE 20.5VWM DO204AR Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4693 pcs Arkusz danych MA1.5KE24AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 1 Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 22.8V
Napięcie - podziały (min) 20.5V Napięcie - Podział DO-204AR
Rodzaj Zener Seria Military, MIL-PRF-19500
Stan RoHS Bulk Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose
Ochrona linii zasilających 1500W (1.5kW) Moc - Peak Pulse 45A
Polaryzacja DO-204AR, Axial Inne nazwy 1086-3644
1086-3644-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Numer części producenta MA1.5KE24AE3
Opis TVS DIODE 20.5VWM DO204AR Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 33.2V