M15KP85CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
M15KP85CAE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: M15KP85CAE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 85VWM 137VC DO204AR
Arkusze danych: M15KP85CAE3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje M15KP85CAE3
Part Number M15KP85CAE3 Producent Microsemi Corporation
Opis TVS DIODE 85VWM 137VC DO204AR Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4877 pcs Arkusz danych M15KP85CAE3.pdf
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 94.4V Napięcie - Breakover 1
Napięcie - podziały (min) 85V Napięcie - Podział DO-204AR
Rodzaj Zener Seria Military, MIL-PRF-19500
Stan RoHS Bulk Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose
Ochrona linii zasilających 15000W (15kW) Moc - Peak Pulse 109A
Polaryzacja DO-204AR, Axial Inne nazwy 1086-3398
1086-3398-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Numer części producenta M15KP85CAE3
Opis TVS DIODE 85VWM 137VC DO204AR Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 137V