M15KP240CAE3
MicrosemiMicrosemi
M15KP240CAE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: M15KP240CAE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 240V 388V DO204AR
Arkusze danych: M15KP240CAE3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje M15KP240CAE3
Part Number M15KP240CAE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 240V 388V DO204AR Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 3604 pcs Arkusz danych M15KP240CAE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 240V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 388V
Napięcie - podziały (min) 267V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet DO-204AR Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 15000W (15kW)
Opakowania Bulk Package / Case DO-204AR, Axial
Inne nazwy 1086-3314
1086-3314-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 39A
Pojemność @ Częstotliwość - Kanały dwukierunkowe 1
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
M15KP260AE3
M15KP260AE3
Producenci: Microsemi Corporation
Opis: TVS DIODE 260VWM 419VC DO204AR
Na stanie: 4209 pcs
Pobieranie: M15KP260AE3.pdf
RFQ
M15KP22CAE3
M15KP22CAE3
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 22V 37.1V DO204AR