M15KP180AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
M15KP180AE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: M15KP180AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 180VWM 291VC DO204AR
Arkusze danych: M15KP180AE3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje M15KP180AE3
Part Number M15KP180AE3 Producent Microsemi Corporation
Opis TVS DIODE 180VWM 291VC DO204AR Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5980 pcs Arkusz danych M15KP180AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 1 Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 200V
Napięcie - podziały (min) 180V Napięcie - Podział DO-204AR
Rodzaj Zener Seria Military, MIL-PRF-19500
Stan RoHS Bulk Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose
Ochrona linii zasilających 15000W (15kW) Moc - Peak Pulse 52A
Polaryzacja DO-204AR, Axial Inne nazwy 1086-3296
1086-3296-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Numer części producenta M15KP180AE3
Opis TVS DIODE 180VWM 291VC DO204AR Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 291V