M1.5KE20AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: M1.5KE20AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 17.1V 27.7V CASE-1
Arkusze danych: M1.5KE20AE3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje M1.5KE20AE3
Part Number M1.5KE20AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 17.1V 27.7V CASE-1 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 3972 pcs Arkusz danych M1.5KE20AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 17.1V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 27.7V
Napięcie - podziały (min) 19V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet CASE-1
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Opakowania Bulk
Package / Case DO-201AA, DO-27, Axial Inne nazwy 1086-3165
1086-3165-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 54A Pojemność @ Częstotliwość -