M1.5KE18A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: M1.5KE18A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 15.3V 25.2V CASE-1
Arkusze danych: M1.5KE18A.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje M1.5KE18A
Part Number M1.5KE18A Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 15.3V 25.2V CASE-1 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5760 pcs Arkusz danych M1.5KE18A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 15.3V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 25.2V
Napięcie - podziały (min) 17.1V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet CASE-1
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Opakowania Bulk
Package / Case DO-201AA, DO-27, Axial Inne nazwy 1086-3156
1086-3156-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 59.5A Pojemność @ Częstotliwość -