M1.5KE11A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: M1.5KE11A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 9.4V 15.6V CASE-1
Arkusze danych: M1.5KE11A.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje M1.5KE11A
Part Number M1.5KE11A Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 9.4V 15.6V CASE-1 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5331 pcs Arkusz danych M1.5KE11A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 9.4V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 15.6V
Napięcie - podziały (min) 10.5V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet CASE-1
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Opakowania Bulk
Package / Case DO-201AA, DO-27, Axial Inne nazwy 1086-3112
1086-3112-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 96A Pojemność @ Częstotliwość -
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
M1.5KE11AE3
M1.5KE11AE3
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 9.4V 15.6V CASE-1