LX8584B-33CV
MicrosemiMicrosemi
LX8584B-33CV Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LX8584B-33CV
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu IC REG LINEAR 3.3V 7A TO247-3
Arkusze danych: LX8584B-33CV.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje LX8584B-33CV
Part Number LX8584B-33CV Producent Microsemi
Opis IC REG LINEAR 3.3V 7A TO247-3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5655 pcs Arkusz danych LX8584B-33CV.pdf
Spadek napięcia (Max) 1.4V @ 7A Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 10V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-247-3 Seria -
Funkcje ochronne Over Temperature, Short Circuit Opakowania Bulk
Package / Case TO-247-3 PSRR 83dB (120Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza 0°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 2 (1 Year)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 7A TO-247-3
Current - Spoczynkowy (Iq) 10mA Obecny - Wyjście 7A