LX8386-33IDD
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LX8386-33IDD
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu IC REG LIN 3.3V 1.5A TO263 POWER
Arkusze danych: LX8386-33IDD.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje LX8386-33IDD
Part Number LX8386-33IDD Producent Microsemi
Opis IC REG LIN 3.3V 1.5A TO263 POWER Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4595 pcs Arkusz danych LX8386-33IDD.pdf
Spadek napięcia (Max) 1.5V @ 1.5A Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 10V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-263, Power Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature Opakowania Tube
Package / Case TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR 83dB (120Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -25°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 2 (1 Year)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.5A TO-263, Power
Current - Spoczynkowy (Iq) 10mA Obecny - Wyjście 1.5A