LX8213-12ISE
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LX8213-12ISE
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu IC REG LINEAR 1.2V 300MA SOT23-5
Arkusze danych: LX8213-12ISE.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LX8213-12ISE
Part Number LX8213-12ISE Producent Microsemi
Opis IC REG LINEAR 1.2V 300MA SOT23-5 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 122311 pcs Arkusz danych LX8213-12ISE.pdf
Spadek napięcia (Max) - Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 1.2V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 6V
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23-5 Seria -
Funkcje ochronne Over Temperature, Short Circuit, Soft Start Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 68dB ~ 54dB (100Hz ~ 10kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy LX8213-12ISETR temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 300mA SOT-23-5 Current - Spoczynkowy (Iq) 90µA
Obecny - Wyjście 300mA Funkcje sterowania Enable