JANTX2N5154
MicrosemiMicrosemi
JANTX2N5154 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: JANTX2N5154
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TRANS NPN 80V 2A TO-39
Arkusze danych: JANTX2N5154.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje JANTX2N5154
Part Number JANTX2N5154 Producent Microsemi
Opis TRANS NPN 80V 2A TO-39 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5597 pcs Arkusz danych JANTX2N5154.pdf
Napięcie - kolektor emiter (Max) 80V Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC 1.5V @ 500mA, 5A
Typ tranzystora NPN Dostawca urządzeń Pakiet TO-39 (TO-205AD)
Seria Military, MIL-PRF-19500/544 Moc - Max 1W
Opakowania Bulk Package / Case TO-205AD, TO-39-3 Metal Can
Inne nazwy 1086-21025
1086-21025-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 200°C (TJ)
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość - Transition -
szczegółowy opis Bipolar (BJT) Transistor NPN 80V 2A 1W Through Hole TO-39 (TO-205AD) DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce 70 @ 2.5A, 5V
Obecny - Collector odcięcia (Max) 50µA Obecny - Collector (Ic) (maks) 2A