JANTX2N2325AS
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: JANTX2N2325AS
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu SCR 150V TO205AA
Arkusze danych: JANTX2N2325AS.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje JANTX2N2325AS
Part Number JANTX2N2325AS Producent Microsemi
Opis SCR 150V TO205AA Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4651 pcs Arkusz danych JANTX2N2325AS.pdf
Napięcie - Na członkowskim (VTM) (max) 2.2V Napięcie - Stan Wyłączony 150V
Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks) 600mV Dostawca urządzeń Pakiet TO-5
Seria Military, MIL-STD-701 Rodzaj SCR Sensitive Gate
Opakowania Bulk Package / Case TO-205AA, TO-5-3 Metal Can
temperatura robocza -65°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
szczegółowy opis SCR 150V Sensitive Gate Through Hole TO-5 Obecny - Na członkowskim (It (AV)) (Max) 1.6A
Obecny - Off State (max) 10µA Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 15A @ 60Hz
Obecny - trzymaj (Ih) (maks) 2mA Obecny - Brama wyzwalania (IGT) (maks) 20µA
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
JANTX2N2326
JANTX2N2326
Producenci: Microsemi
Opis: DIODE SILICON CTRL TO-5
Na stanie: 4576 pcs
Pobieranie: JANTX2N2326.pdf
RFQ
Producenci: Microsemi
Opis: SCR 150V TO205AA