JAN2N6800
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: JAN2N6800
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu MOSFET N-CH TO-205AF TO-39
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje JAN2N6800
Part Number JAN2N6800 Producent Microsemi
Opis MOSFET N-CH TO-205AF TO-39 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5037 pcs Arkusz danych
VGS (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologia MOSFET (Metal Oxide) Dostawca urządzeń Pakiet TO-39
Seria Military, MIL-PRF-19500/557 RDS (Max) @ ID, Vgs 1.1 Ohm @ 3A, 10V
Strata mocy (max) 800mW (Ta), 25W (Tc) Opakowania Bulk
Package / Case TO-205AF Metal Can Inne nazwy JAN2N6800-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs 34.75nC @ 10V Rodzaj FET N-Channel
Cecha FET - Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Spust do źródła napięcia (Vdss) 400V szczegółowy opis N-Channel 400V 3A (Tc) 800mW (Ta), 25W (Tc) Through Hole TO-39
Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C 3A (Tc)