JAN2N5152L
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: JAN2N5152L
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TRANS NPN 80V 2A TO5
Arkusze danych: JAN2N5152L.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje JAN2N5152L
Part Number JAN2N5152L Producent Microsemi
Opis TRANS NPN 80V 2A TO5 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5280 pcs Arkusz danych JAN2N5152L.pdf
Napięcie - kolektor emiter (Max) 80V Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC 1.5V @ 500mA, 5A
Typ tranzystora NPN Dostawca urządzeń Pakiet TO-5
Seria Military, MIL-PRF-19500/544 Moc - Max 1W
Opakowania Bulk Package / Case TO-205AA, TO-5-3 Metal Can
Inne nazwy 1086-21017
1086-21017-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 200°C (TJ)
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Częstotliwość - Transition - szczegółowy opis Bipolar (BJT) Transistor NPN 80V 2A 1W Through Hole TO-5
DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce 30 @ 2.5A, 5V Obecny - Collector odcięcia (Max) 50µA
Obecny - Collector (Ic) (maks) 2A