JAN1N5419
MicrosemiMicrosemi
JAN1N5419 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: JAN1N5419
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu DIODE GEN PURP 500V 3A AXIAL
Arkusze danych: JAN1N5419.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje JAN1N5419
Part Number JAN1N5419 Producent Microsemi
Opis DIODE GEN PURP 500V 3A AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 8037 pcs Arkusz danych JAN1N5419.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 1.5V @ 9A Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 500V
Prędkość Fast Recovery = 200mA (Io) Seria Military, MIL-PRF-19500/411
Odwrócona Recovery Time (TRR) 250ns Opakowania Bulk
Package / Case B, Axial Inne nazwy 1086-2092
1086-2092-MIL
Temperatura pracy - złącze -65°C ~ 175°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Typ diody Standard
szczegółowy opis Diode Standard 500V 3A Through Hole Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 1µA @ 500V
Obecny - Średnia Spirytus (Io) 3A Pojemność @ VR F -