FST31180
MicrosemiMicrosemi
FST31180 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FST31180
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu DIODE ARRAY SCHOTTKY 180V TO220
Arkusze danych: FST31180.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje FST31180
Part Number FST31180 Producent Microsemi
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 180V TO220 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5449 pcs Arkusz danych FST31180.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 830mV @ 15A Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 180V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-220AB Prędkość Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria - Opakowania Tube
Package / Case TO-220-3 Temperatura pracy - złącze -55°C ~ 175°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Typ diody Schottky
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode szczegółowy opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 180V 15A Through Hole TO-220-3
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 100µA @ 180V Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode) 15A
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
FST31180E3
FST31180E3
Producenci: Microsemi
Opis: DIODE ARRAY SCHOTTKY 180V TO220