APTM10HM19FT3G
MicrosemiMicrosemi
APTM10HM19FT3G Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: APTM10HM19FT3G
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu MOSFET 4N-CH 100V 70A SP3
Arkusze danych: 1.APTM10HM19FT3G.pdf2.APTM10HM19FT3G.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje APTM10HM19FT3G
Part Number APTM10HM19FT3G Producent Microsemi
Opis MOSFET 4N-CH 100V 70A SP3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2130 pcs Arkusz danych 1.APTM10HM19FT3G.pdf2.APTM10HM19FT3G.pdf
VGS (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Dostawca urządzeń Pakiet SP3
Seria - RDS (Max) @ ID, Vgs 21 mOhm @ 35A, 10V
Moc - Max 208W Opakowania Bulk
Package / Case SP3 temperatura robocza -40°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds 5100pF @ 25V Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs 200nC @ 10V
Rodzaj FET 4 N-Channel (H-Bridge) Cecha FET Standard
Spust do źródła napięcia (Vdss) 100V szczegółowy opis Mosfet Array 4 N-Channel (H-Bridge) 100V 70A 208W Chassis Mount SP3
Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C 70A