APTGV75H60T3G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: APTGV75H60T3G
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu IGBT NPT BST CHOP FULL BRDG SP3
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje APTGV75H60T3G
Part Number APTGV75H60T3G Producent Microsemi
Opis IGBT NPT BST CHOP FULL BRDG SP3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5449 pcs Arkusz danych
Napięcie - kolektor emiter (Max) 600V Vce (on) (Max) @ VGE, IC 1.9V @ 15V, 75A
Dostawca urządzeń Pakiet SP3 Seria -
Moc - Max 250W Package / Case SP3
temperatura robocza - Termistor NTC Yes
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Pojemność wejściowa (Cies) @ Vce 4.62nF @ 25V
Wkład Standard Rodzaj IGBT NPT, Trench Field Stop
szczegółowy opis IGBT Module NPT, Trench Field Stop Full Bridge Inverter 600V 100A 250W Chassis Mount SP3 Obecny - Collector odcięcia (Max) 250µA
Obecny - Collector (Ic) (maks) 100A Konfiguracja Full Bridge Inverter