APTGT50DH60T1G
Przegląd produktów
Part Number: APTGT50DH60T1G
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu MOD IGBT 600V 80A SP1
Arkusze danych: APTGT50DH60T1G.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje APTGT50DH60T1G
Part Number APTGT50DH60T1G Producent Microsemi
Opis MOD IGBT 600V 80A SP1 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3109 pcs Arkusz danych APTGT50DH60T1G.pdf
Napięcie - kolektor emiter (Max) 600V Vce (on) (Max) @ VGE, IC 1.9V @ 15V, 50A
Dostawca urządzeń Pakiet SP1 Seria -
Moc - Max 176W Package / Case SP1
temperatura robocza -40°C ~ 175°C (TJ) Termistor NTC Yes
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Pojemność wejściowa (Cies) @ Vce 3.15nF @ 25V Wkład Standard
Rodzaj IGBT Trench Field Stop szczegółowy opis IGBT Module Trench Field Stop Asymmetrical Bridge 600V 80A 176W Chassis Mount SP1
Obecny - Collector odcięcia (Max) 250µA Obecny - Collector (Ic) (maks) 80A