APTGT150H60TG
Przegląd produktów
Part Number: APTGT150H60TG
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu IGBT MOD TRENCH FULL BRIDGE SP4
Arkusze danych: 1.APTGT150H60TG.pdf2.APTGT150H60TG.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje APTGT150H60TG
Part Number APTGT150H60TG Producent Microsemi
Opis IGBT MOD TRENCH FULL BRIDGE SP4 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1162 pcs Arkusz danych 1.APTGT150H60TG.pdf2.APTGT150H60TG.pdf
Napięcie - kolektor emiter (Max) 600V Vce (on) (Max) @ VGE, IC 1.9V @ 15V, 150A
Dostawca urządzeń Pakiet SP4 Seria -
Moc - Max 480W Package / Case SP4
temperatura robocza -40°C ~ 175°C (TJ) Termistor NTC Yes
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Pojemność wejściowa (Cies) @ Vce 9.2nF @ 25V Wkład Standard
Rodzaj IGBT Trench Field Stop szczegółowy opis IGBT Module Trench Field Stop Full Bridge Inverter 600V 225A 480W Chassis Mount SP4
Obecny - Collector odcięcia (Max) 250µA Obecny - Collector (Ic) (maks) 225A