APTGT100DA170D1G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: APTGT100DA170D1G
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu IGBT 1700V 200A 695W D1
Arkusze danych: APTGT100DA170D1G.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje APTGT100DA170D1G
Part Number APTGT100DA170D1G Producent Microsemi
Opis IGBT 1700V 200A 695W D1 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5881 pcs Arkusz danych APTGT100DA170D1G.pdf
Napięcie - kolektor emiter (Max) 1700V Vce (on) (Max) @ VGE, IC 2.4V @ 15V, 100A
Dostawca urządzeń Pakiet D1 Seria -
Moc - Max 695W Package / Case D1
temperatura robocza -40°C ~ 150°C (TJ) Termistor NTC No
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Pojemność wejściowa (Cies) @ Vce 8.5nF @ 25V
Wkład Standard Rodzaj IGBT Trench Field Stop
szczegółowy opis IGBT Module Trench Field Stop Single 1700V 200A 695W Chassis Mount D1 Obecny - Collector odcięcia (Max) 3mA
Obecny - Collector (Ic) (maks) 200A Konfiguracja Single