APTGLQ75H65T1G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: APTGLQ75H65T1G
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu PWR MOD IGBT4 650V 150A SP1
Arkusze danych: APTGLQ75H65T1G.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje APTGLQ75H65T1G
Part Number APTGLQ75H65T1G Producent Microsemi
Opis PWR MOD IGBT4 650V 150A SP1 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1827 pcs Arkusz danych APTGLQ75H65T1G.pdf
Napięcie - kolektor emiter (Max) 650V Vce (on) (Max) @ VGE, IC 2.3V @ 15V, 75A
Dostawca urządzeń Pakiet SP1 Seria -
Moc - Max 250W Package / Case SP1
temperatura robocza -40°C ~ 175°C (TJ) Termistor NTC Yes
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Pojemność wejściowa (Cies) @ Vce 4.62nF @ 25V Wkład Standard
Rodzaj IGBT Trench Field Stop szczegółowy opis IGBT Module Trench Field Stop Full Bridge 650V 150A 250W Through Hole SP1
Obecny - Collector odcięcia (Max) 100µA Obecny - Collector (Ic) (maks) 150A