APTGLQ150H120G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: APTGLQ150H120G
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu POWER MODULE - IGBT
Arkusze danych: APTGLQ150H120G.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 639 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 639 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje APTGLQ150H120G
Part Number APTGLQ150H120G Producent Microsemi
Opis POWER MODULE - IGBT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 639 pcs Arkusz danych APTGLQ150H120G.pdf
Napięcie - kolektor emiter (Max) 1200V Vce (on) (Max) @ VGE, IC 2.4V @ 15V, 150A
Dostawca urządzeń Pakiet SP6 Seria -
Moc - Max 750W Package / Case Module
temperatura robocza -40°C ~ 175°C (TJ) Termistor NTC No
Rodzaj mocowania Chassis Mount Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Pojemność wejściowa (Cies) @ Vce 8.8nF @ 25V Wkład Standard
Rodzaj IGBT Trench Field Stop szczegółowy opis IGBT Module Trench Field Stop Full Bridge 1200V 250A 750W Chassis Mount SP6
Obecny - Collector odcięcia (Max) 100µA Obecny - Collector (Ic) (maks) 250A