APTGF90DA60T1G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: APTGF90DA60T1G
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu IGBT 600V 110A 416W SP1
Arkusze danych: 1.APTGF90DA60T1G.pdf2.APTGF90DA60T1G.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje APTGF90DA60T1G
Part Number APTGF90DA60T1G Producent Microsemi
Opis IGBT 600V 110A 416W SP1 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5383 pcs Arkusz danych 1.APTGF90DA60T1G.pdf2.APTGF90DA60T1G.pdf
Napięcie - kolektor emiter (Max) 600V Vce (on) (Max) @ VGE, IC 2.5V @ 15V, 90A
Dostawca urządzeń Pakiet SP1 Seria -
Moc - Max 416W Package / Case SP1
temperatura robocza - Termistor NTC Yes
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Pojemność wejściowa (Cies) @ Vce 4.3nF @ 25V
Wkład Standard Rodzaj IGBT NPT
szczegółowy opis IGBT Module NPT Single 600V 110A 416W Chassis Mount SP1 Obecny - Collector odcięcia (Max) 250µA
Obecny - Collector (Ic) (maks) 110A Konfiguracja Single