APTGF50DA120T1G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: APTGF50DA120T1G
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu IGBT 1200V 75A 312W SP1
Arkusze danych: 1.APTGF50DA120T1G.pdf2.APTGF50DA120T1G.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje APTGF50DA120T1G
Part Number APTGF50DA120T1G Producent Microsemi
Opis IGBT 1200V 75A 312W SP1 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4562 pcs Arkusz danych 1.APTGF50DA120T1G.pdf2.APTGF50DA120T1G.pdf
Napięcie - kolektor emiter (Max) 1200V Vce (on) (Max) @ VGE, IC 3.7V @ 15V, 50A
Dostawca urządzeń Pakiet SP1 Seria -
Moc - Max 312W Package / Case SP1
temperatura robocza - Termistor NTC Yes
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Pojemność wejściowa (Cies) @ Vce 3.45nF @ 25V
Wkład Standard Rodzaj IGBT NPT
szczegółowy opis IGBT Module NPT Single 1200V 75A 312W Chassis Mount SP1 Obecny - Collector odcięcia (Max) 250µA
Obecny - Collector (Ic) (maks) 75A Konfiguracja Single