APTGF30H60T1G
MicrosemiMicrosemi
APTGF30H60T1G Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: APTGF30H60T1G
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu IGBT MODULE NPT FULL BRIDGE SP1
Arkusze danych: 1.APTGF30H60T1G.pdf2.APTGF30H60T1G.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje APTGF30H60T1G
Part Number APTGF30H60T1G Producent Microsemi
Opis IGBT MODULE NPT FULL BRIDGE SP1 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4003 pcs Arkusz danych 1.APTGF30H60T1G.pdf2.APTGF30H60T1G.pdf
Napięcie - kolektor emiter (Max) 600V Vce (on) (Max) @ VGE, IC 2.45V @ 15V, 30A
Dostawca urządzeń Pakiet SP1 Seria -
Moc - Max 140W Package / Case SP1
temperatura robocza - Termistor NTC Yes
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Pojemność wejściowa (Cies) @ Vce 1.35nF @ 25V
Wkład Standard Rodzaj IGBT NPT
szczegółowy opis IGBT Module NPT Full Bridge Inverter 600V 42A 140W Chassis Mount SP1 Obecny - Collector odcięcia (Max) 250µA
Obecny - Collector (Ic) (maks) 42A Konfiguracja Full Bridge Inverter