APT77N60BC6
MicrosemiMicrosemi
APT77N60BC6 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: APT77N60BC6
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu MOSFET N-CH 600V 77A TO-247
Arkusze danych: APT77N60BC6.pdf
1 pcs
30 pcs
120 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje APT77N60BC6
Part Number APT77N60BC6 Producent Microsemi
Opis MOSFET N-CH 600V 77A TO-247 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6777 pcs Arkusz danych APT77N60BC6.pdf
VGS (th) (Max) @ Id 3.6V @ 2.96mA Vgs (maks.) ±20V
Technologia MOSFET (Metal Oxide) Dostawca urządzeń Pakiet TO-247 [B]
Seria CoolMOS™ RDS (Max) @ ID, Vgs 41 mOhm @ 44.4A, 10V
Strata mocy (max) 481W (Tc) Opakowania Tube
Package / Case TO-247-3 temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds 13600pF @ 25V Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs 260nC @ 10V
Rodzaj FET N-Channel Cecha FET Super Junction
Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On) 10V Spust do źródła napięcia (Vdss) 600V
szczegółowy opis N-Channel 600V 77A (Tc) 481W (Tc) Through Hole TO-247 [B] Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C 77A (Tc)