APT75GN120B2G
MicrosemiMicrosemi
APT75GN120B2G Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: APT75GN120B2G
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu IGBT 1200V 200A 833W TMAX
Arkusze danych: 1.APT75GN120B2G.pdf2.APT75GN120B2G.pdf
60 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje APT75GN120B2G
Part Number APT75GN120B2G Producent Microsemi
Opis IGBT 1200V 200A 833W TMAX Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6689 pcs Arkusz danych 1.APT75GN120B2G.pdf2.APT75GN120B2G.pdf
Napięcie - kolektor emiter (Max) 1200V Vce (on) (Max) @ VGE, IC 2.1V @ 15V, 75A
Stan testu 800V, 75A, 1 Ohm, 15V Td (wł. / Wył.) @ 25 ° C 60ns/620ns
Przełączanie Energy 8045µJ (on), 7640µJ (off) Seria -
Moc - Max 833W Opakowania Tube
Package / Case TO-247-3 Variant temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ wejścia Standard
Rodzaj IGBT Trench Field Stop brama Charge 425nC
szczegółowy opis IGBT Trench Field Stop 1200V 200A 833W Through Hole Obecny - Collector impulsowe (ICM) 225A
Obecny - Collector (Ic) (maks) 200A