APT40GP90B2DQ2G
MicrosemiMicrosemi
APT40GP90B2DQ2G Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: APT40GP90B2DQ2G
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu IGBT 900V 101A 543W TMAX
Arkusze danych: APT40GP90B2DQ2G.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje APT40GP90B2DQ2G
Part Number APT40GP90B2DQ2G Producent Microsemi
Opis IGBT 900V 101A 543W TMAX Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3975 pcs Arkusz danych APT40GP90B2DQ2G.pdf
Napięcie - kolektor emiter (Max) 900V Vce (on) (Max) @ VGE, IC 3.9V @ 15V, 40A
Stan testu 600V, 40A, 4.3 Ohm, 15V Td (wł. / Wył.) @ 25 ° C 14ns/90ns
Przełączanie Energy 795µJ (off) Seria POWER MOS 7®
Moc - Max 543W Opakowania Tube
Package / Case TO-247-3 Variant Inne nazwy APT40GP90B2DQ2GMI
APT40GP90B2DQ2GMI-ND
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Typ wejścia Standard Rodzaj IGBT PT
brama Charge 145nC szczegółowy opis IGBT PT 900V 101A 543W Through Hole
Obecny - Collector impulsowe (ICM) 160A Obecny - Collector (Ic) (maks) 101A