APT20M22LVFRG
MicrosemiMicrosemi
APT20M22LVFRG Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: APT20M22LVFRG
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu MOSFET N-CH 200V 100A TO-264
Arkusze danych: APT20M22LVFRG.pdf
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje APT20M22LVFRG
Part Number APT20M22LVFRG Producent Microsemi
Opis MOSFET N-CH 200V 100A TO-264 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4777 pcs Arkusz danych APT20M22LVFRG.pdf
VGS (th) (Max) @ Id 4V @ 2.5mA Vgs (maks.) ±30V
Technologia MOSFET (Metal Oxide) Dostawca urządzeń Pakiet TO-264 [L]
Seria POWER MOS V® RDS (Max) @ ID, Vgs 22 mOhm @ 500mA, 10V
Strata mocy (max) 520W (Tc) Opakowania Tube
Package / Case TO-264-3, TO-264AA temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds 10200pF @ 25V Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs 435nC @ 10V
Rodzaj FET N-Channel Cecha FET -
Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On) 10V Spust do źródła napięcia (Vdss) 200V
szczegółowy opis N-Channel 200V 100A (Tc) 520W (Tc) Through Hole TO-264 [L] Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C 100A (Tc)